Dnešní datum: 20. 02. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

CÍLENÁ DEVASTACE NÁRODŮ

02. 07. 2018

   Baldur Von Schirach, vůdce Hitlerovy německé mládeže, po nástupu Hitlera k moci prohlásil: “Svěřte mi vaši mládež a já vám zničím během jedné generace váš národ”.  Zdá se, že EU se toho výroku chytila a nyní nám jej předvádí v praxi. Což zjevně potvrzuje zavádění dalších a dalších reforem do našeho školství, směřujících k naprosté devastaci vzdělanosti naší mládeže a potažmo tím pádem celého národa. Vzdělanost v naší zemi, která mívávala světovou úroveň, se po roce 1989 začala propadat do bezvýchodnosti, což může mít, jak se domníváme, značný podíl na probíhajícím rozvratu národa, který v budoucnu může vést až k jeho zániku.    Pokud se v lidech naší země nepodaří vyvolat zájem o přesměrování našeho života a hlavně života našich potomků od úpadkových stimulů k lepšímu výchovného a vzdělávacímu systému, bude budoucnost našeho národa velice diskutabilní. Ti z nás, kteří nejsou jenom pouhými konzumenty zpráv veřejnoprávních a Bakalových médií, si dnes často pokládají otázku, komu a čemu to vše slouží?

   Celá EU, jako nástroj k dosažení cílů skrývajících se v mlze politických blábolů, kráčí krok za krokem k uskutečnění a naplnění prastaré myšlenky iluminátů z konce XVII. století, mířící k ovládnutí Evropského světadílu, a následně i zbytku světa, která byla prvně zformulovana evropskými zednáři v roce 1775.  A to, že přání někdy může být otcem myšlenky, plně dokládají slova Jeana Claude Junckera, současného  předsedy Evropské komise, slova která před časem pronesl, když vítal tehdejšího amerického prezidenta Obamu slovy: ”Vítáme Vás v Bruselu,  hlavním městě Evropy”.

   Ano, takový je cíl první etapy iluminátských úmyslů, směřující k ovládnutí evropského světadílu od Atlantiku až za Ural. K uskutečnění prvních kroků této prvé a nejtěžší etapy posloužili i takoví zločinci jako byli Kalergi, Marx, Lenin, i Hitler. Kteří sice jen nevědomky přebírali úlohu loutek. řízených mozky iluminátů, ale byli přitom financováni nadnárodními bankovními korporacemi, jejichž společnými vládci byly dvě nejbohatší bankéřské rodiny světa, známé touhou po ještě větší a větší moci a zisku. Každý z výše uvedených zločinců měl lví podíl na pokračování a naplňování daného zásadního cíle, stejně jako později marxisté Pol-pot, Mao Ce Tung, a který po svém naplňují i Spojené státy americké. Dnešní EU, do které jsme byli zavlečeni Špidlovou vládou ČSSD na základě referenda jehož příprava byla zmanipulovaná, pokračuje metodou postupných kroků, mířících k dokončení zrůdného záměru zednářů - Iluminátů.

   Nejjednodušší metodou, která umožní zničení Evropských národů a rodin, neboť ty jsou pro naplnění cílů iluminátů překážkou, je zmocnit se myšlení mládeže jednotlivých národů a prosadit "zředění národů” negroidní a arabskou krví,  přesně podle plánu zminěného Kalergiho. "Zředěný národ”, národ nahnědlých míšenců s IQ  do 90-ti, schopný pracovat, ale ne analyzovat, totiž není schopen odporu ani obrany proti vnitřnímu i vnějšímu nepříteli. Takový "zředěný národ” znamená jen genocidu, zotročení a vyhubení bílé rasy. Tak jak to předvádí "Islámský stát". Kalergi ve svém "díle" zcela jasně uvádí: “Lidi pronárodně cítící je třeba zabít. K tomu je ovšem zapotřebí zničit vše co fungovalo tisíciletí, fungující rodinu a národ, jako největší nepřátele dokončení daného hrůzného záměru”.

   Pro migranty k Africkým a Arabským břehům si již několik let jezdí jak lodě tzv. “neziskových organizací", financovaných ze zahraničí, tak lodě pobřežní stráže některých států EU. Vyvrcholením všeho však byla “milosrdně” otevřená náruč "mamá Merkel” v roce 2015. Dovoz migrantů na "zředění" krve jak se zdá probíhá zcela plánovitě. Nyní již “koordinátoři euro-devastační akce” potřebují už jenom zintenzivnit proces degenerace mládeže. Prvním krokem je proto omezování výuky dějin národa, a co největší snížení náročnosti základní výuky, a její doplňování neutrálními nic nepřinášejícími předměty. Požadavkem EU ale zároveň je, aby až 60-65% populace mělo středoškolské vzdělání, a nejméně 30% populace aby mělo jakýkoliv vysokoškolský diplom na cokoliv. Což je jenom další promyšlený krok k devastaci vzdělanosti. Tímto krokem se smaže rozdíl mezi nadanými žáky a těmi méně schopnými. Dochází ale přitom řízeně k plýtvání finančními prostředky na “vzdělávání” davů jedinců, z nichž nikdy nebude úspěšný vysokoškolák, ale ze kterých by mohli být zruční dělníci, nebo řemeslníci. Ti hlasatelé takových nesmyslností, kteří vydávají všechna tato nařízení, dobře využívají přání rodičů vyvolaná masivními mediálními kampaněmi, které rodiče intenzivně kolem dokola přesvědčují, že jejich nejsvětějším úkolem je dostat děti na střední a vysoké školy, aby nemuseli manuálně pracovat. I když jsou pak z nich nakonec diplomovaní absolventi vhodní tzv. “k ničemu”. 

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 21 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2729 hl.)
 
Spíše Ano (1652 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1552 hl.)
 
Spíše Ne (1881 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1668 hl.)
 
Neumím posoudit (1731 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11213
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!