Dnešní datum: 27. 09. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

CHCETE ZNÁT PRAVDU ?

07. 05. 2018

   “Chcete-li znát pravdu, dejte sluchu těm, kterým zakazují mluvit,” radí jedna ze starých moudrostí. A velice se to hodí právě pro naši současnost, v níž někteří hysteričtí pomatenci útočí na pana prezidenta Zemana za to, že ve věci kolem nebezpečné otravné látky “Novičok” se odvážil veřejně pronést pravdu. Dávají mu za zlé nejen to, že si v rámci svých pravomocí nechal prošetřit zda je pravdou že Česká republika měla ten “Novičok”na svém území, jak tvrdí Rusové, ale především to, že na základě neutajované zprávy armádní výzvědné služby nahlas všem oznámil, že “Novičok”, nebo látka tomuto velice podobná, se skutečně na území České republiky nacházel, ale jen v miligramovém množství, a že s ním byly prováděny jenom laboratorní zkoušky.   Připomeňte si jak pateticky ministr Stropnický, ale i premiér Babiš a další politici, a s nimi také veřejnoprávní media, vydávali ruské prohlášení o možném výskytu “Novičoku” na našem území za odpornou lež. Jedinými kteří chtěli tuto informaci prověřit byli: prezident Zeman, SPD Tomia Okamury a KSČM. A ptáte se kdo jsou ti co chtějí prezidenta Zemana umlčet a označují jej za vlastizrádce jen proto, že řekl veřejnosti pravdu? Jsou to ti z jejichž prolhaných jedovatých tlam v tato časy doslova chrlí vlastizrádný jed lží. Jsou to ti samí kteří stojí za úpadkem lidské morálky a rozkradením národního majetku. Jsou to ti samí, kteří byli u KSČ, anebo alespoň v SSM, a ze všech sil přísahali lásku k Sovětskému svazu “na věčné časy a nikdy jinak”, ti kteří prospěchářsky udávali své sousedy i přátele, a také nutili ostatní občany nestraníky uctívat Sovětský svaz a KSČ jako oni.

   Tato lidská špína, která odjakživa zneužívala prospěchářsky Marxisticko-leninské ideologie pro svůj osobní prospěch a lezla do zadků komunistických nomenklatur, se nám po roce 1989 převlékla do kabátu demokracie  a usilovně hned začala lézt do zadku USA a EU. A je jedno, zda je to bývalý anebo současný politik, generál, senátor, poslanec, uvědomělý dělník či učitel, akademik, nebo nějaký všehoschopný expert našich prolhaných médií. Všichni tito zrádci Českého národa se v jednom šiku jen snaží umlčet pravdu. Ale jakmile ta pravda vyjde najevo, tak se po Orwelovsku /dříve po bolševicku/ tu pravdu snaží ze všech sil umlčet. Možná je to tím, že tyto lidské zrůdy opět navětřily hnilobný smrad neomarxismu vanoucí z EU, a to že je probouzí k nové expanzi.

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3895 hl.)
 
Spíše Ano (2573 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2406 hl.)
 
Spíše Ne (2716 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2340 hl.)
 
Neumím posoudit (2528 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16458
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!