Dnešní datum: 05. 06. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

CESTA DO PRAVĚKU

08. 10. 2017

Text neznámého autora nalezený na Internetu, který hodně říká :

   Jako dítě jsem věřil všemu co nás učili. Byl  jsem  antikomunista po rodičích, rebel.. jako mnozí…. ale ne zas takový, abych vzbudil pozornost státu. Pak přišel rok 89. Zapojil jsem se do budování kapitalismu, do vytváření svobody, jako mladý otec jsem se snažil co to šlo.   Už v roce 92 jsem se setkal s panem profesorem /jméno vynechám/, který na mne první den zapůsobil jako totálně zamrzlý komouš. Jenže on tento komouš měl ve všem co říkal skryté otázky, a vše co říkal mne tak provokovalo, že jsem nic nemohl pustit z hlavy. Už při první schůzce jen tak letmo zareagoval na můj názor. Ukázal drobnou minci na stole a zeptal se: „Co vidíš?“ „Pětikorunu…“ odpověděl jsem. „Ano..je to pětikoruna. Ale abych ji skutečně viděl …“ postavil minci na hranu a cvrnkl do ní..“ tak se musím dívat na celou minci. Třeba teď rotuje a vidím, že je vyvážená, jenže já, abych věděl jak vypadá ji musím zastavit. Jakmile ji zastavím padne na jednu, nebo druhou stranu a já uvidím jen jednu stranu. Je třeba se dívat na vše ze všech úhlů, ničemu nevěřit a sám vše pozorovat nejen co vidím, ale co uvidím při současném stavu a co uvidím, změním-li proměnnou“a dodal: „Víš, já už slyším třetí verzi minulosti, kterou si vždy pamatuji jinak, než jak je mi podáváno.“  ……  

   Tak začalo přátelství a moje ohromná úcta před člověkem, který se ze zamrzlého komouše pro mne rychle stal učitelem, rádcem, přítelem a dnes k němu vzhlížím  skoro až s posvátnou úctou jako k druhému otci. Nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že to jak vidím svět, jak ho pozoruji a analyzuji, je zásluha pana profesora, jeho syna a ženy. Vše co říkal v letech 92-95 se stává realitou a je přesně jak říkal. Myslím, že se jednou naplní jeho proroctví z roku 1999: „Všechny polistopadové vlády, budou jednou souzeny, jako váleční zločinci, zaslouží si jen toto“ …..

   A začala moje cesta po odhalování pravdy. Je období které nesmí být odkryto. Existuje velmi silné loby, které vytvořilo TABU. Roky 1989, 1968, 1948,1945,1938,1918,1917…to jsou data událostí kterým se vyhnu jen naznačím, shrnu konečný poznatek.

   Rok 1968: Hlavní důvod vstupu Varšavské smlouvy na naše území. Opravdu se nechci pouštět do souboje o PRAVDU. Jde mi jen o to připustit, že my nemusíme znát vše. Stačí jen zavzpomínat: Vojáci si mysleli, že nás jedou zachránit a tady narazili na odpor a byli překvapeni. Jednoduché vysvětlení je že vojáci byli obelháni. To je jedna strana mince. Druhá strana ? Zamysleme se   co když nás skutečně šli zachránit a nelhali jim, ale nám. To je stejná pravděpodobnost.

   Dostala se ke mně informace studentky Moskevské university. … „Jednou jsem profesorovi vytkla rok 1968“ …. on se zarazil a řekl: „Kdybych Ti položil tisíc důkazů jak to bylo, nikdy bys mi nevěřila. Proto máš úkol. Sama najdeš jak to skutečně bylo, a pokud nenajdeš pravdu, nepustím Tě dále.“ Ona mi pak povídala o těžké cestě za pravdou. Holka chytrá, všechny zkoušky na poprvé a vždy výborně. Má dva doktoráty a další tři vysoké školy. Zde však měla vážné problémy. Dvakrát ji vyhodil. Bez nápovědy. Jen prosté : „Ne nenašla jsi pravdu“ Až přes známé a kamarády se jí podařilo najít ve Francii na Sorbonně, ve Varšavě a Budapešti dokumenty, díky kterým se podařilo doplnit zprávu. To co mi řekla dále bylo pro mne šokem. pokusím se ji citovat co nejpřesněji:

   „Donesla jsem všechny dokumenty a všechny závěry, položila je před profesora a sdělila mu zjištění, podle kterého byl už v běhu nástup vojsk NATO po prvním jaderném útoku. Vojska Nato chtěla převrátit ve spálenou zemi tyto státy. NDR až Litvu, Lotyšsko, Estonsko, což je šířka pásu, který by šel až k Turecku což je délka spálené země. Takový ohromný kosodélník.  Profesor se zamyslel a dal mi trojku … a dodal „Kdybys znala celou pravdu, navěky by ses před těmi vojáky klaněla“…  Pak mi řekla že zároveň s vojsky VS sem, do ČSR byly dovezeny rakety které by v prach převrátily Evropu a nějak upravena nebo posílena protiletecká a protiraketová obrana. Strach z odvety a znemožnění útoku, zde byl brzdou.

   Na závěr dodala: „Rus se nikdy neponíží k tomu, aby nám dokazoval, že nám zachránil život, My sami musíme dokázat jak to bylo….Víš, bez nich by nebyly vánoce 68…a ani další, oni zase přinesli život… “ Teď při editaci textu jsem si uvědomil, co asi myslel profesor, při slovech “ Do smrti by ses klaněla“. Napadá mne, že armády, zde byly jako živé štíty, a jako plná legitimizace odvetných opatření…. jen nápad při kontrole…bez nejmenších důkazů

   Další roky raději vynechám, protože bych se dostal na příliš tenký led. Propagace Fašismu, Popírání Holokaustu, Obhajoba Stalina, popírání zločinů komunismu….. to jsou vše trestné činy a nesmí se to. Jen apeluji na první příklad mince. On ani Hitler neudělal vše jen špatně, ale i mnoho a mnoho dobrého, například v ekonomice. Smrt každého člověka je strašná násilná smrt, je neomluvitelná.

   Napadá mne však otázka: Proč mohu svobodně popírat smrt milionů Slovanů, kde jich nejvíce pocházelo z Ruska a při tom popírání Holokaustu je trestný čin, když i sami pátrači Židovské národnosti dokazovali, že za války zemřelo maximálně 250 tisíc jejich spoluobčanů a ne 6 milionů??? A paní Ursula Haverbeck je příklad.  Ale znovu říkám, že smrt každého člověka je tragédie, a když jde o dítě pak slova ztrácejí smysl. A napadá mne ještě další otázka: Víte že, dluhopisy na obnovu Evropy po válce, byly vydány někdy kolem roku 1922  ????

   Tak bychom mohli pokračovat rok za rokem. Vždy když jsem slyšel o nějaké události stačilo se na to podívat v širších souvislostech a vše bylo jinak. Uvedu jen malý příklad. Varšavské povstání nechali Rusové utopit v krvi, 40 tisíc mrtvých. Zjištění. Londýn, bez jakékoli konzultace dal pokyn k povstání. Ruská vojska bez přípravy bez průzkumu dostala pokyn k útoku, k záchraně. A chlapci vyrazili do plných. Do připravených minových polí a obraných valů. Výsledek: 40 tisíc mrtvých Rusem zrazených povstalců. 500 tisíc mrtvých rudoarmějců. Kdo je tedy vinen??? Tupý Angličan,,, a aby se na to nepřišlo, tak podporuje legendu o opuštěných povstalcích. Ale je zde varianta záměru….  

   Mohu pokračovat. Víte, že někdy v roce 1952-54 byl nejvyšším sovětem Sovětského svazu schválen zákon!! opakuji zákon..!!!!!!!! podle kterého musela být životní úroveň v „bratrských zemích“ vyšší než v Rusku !!!!!   Mohu doplnit informace o hromadných vraždách  jako pomstu za daleko horší řež …… atd. Po válce nebýt Rusů, tak jsme Sudety neměli…. a dostali bychom se přes hladomor na Ukrajině až k VŘSR. Všude bychom našli druhou stranu mince. A všude jsem schopen ukázat na fakt, že Rus přinášel vždy život!!!!  A právě zde to začalo být hodně a hodně zvláštní. Zde už moc informací nebylo. Pamětníka na youtube nenajdu. Kde tedy pátrat a hledat? Staré foto,a obrazy…… tam je vše.

   Stačí se jen dívat a uvědomit si co vidím. A tady přicházely zajímavé objevy…..až se jim rozum bránil uvěřit. Opravdu netoužím po jakémkoli obviňování jakékoli skupiny. To co se stalo, nejde vrátit. Jen bychom neměli slepě věřit podávaným informacím a ptát se sami sebe..: Opravdu to tak bylo??

PS: Ve světle výše napsaného si dovoluji parafrázovat výrok, „Dějiny píšou vítězové“…. Správně to však je: „Ten kdo píše dějiny, ten je vítěz“


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3854 hl.)
 
Spíše Ano (2531 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2363 hl.)
 
Spíše Ne (2674 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2303 hl.)
 
Neumím posoudit (2484 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16209
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!