Dnešní datum: 22. 10. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Budou Prezidentské volby "cinknuté" ?

10. 01. 2018

   Po zkušenostech s parlamentními volbami v říjnu 2017, kdy se "údajní hekři" pokusili zasáhnout do voleb zrovna ve chvíli, když narůstaly voličské hlasy straně T. Okamury na 14% a kdy naopak se TOP 09 pohybovala pod 3%, a promigrantská strana Pirátů získávala kolem 8%,  tak po "odstranění nebezpečí" státními úředníky, klesl T.Okamura na 10%, zatímco TOP09  záhadně navýšila na  5% a promigrantská strana Pirátů na 13%. Což nás přesvědčilo, že naše nedůvěra k volbám je oprávněná.   Máme tedy oddůvodnitelnou obav u z toho, aby nebyly i tyto prezidentské volby "cinknuté". Zuřivost a nenávist „havloidního xindlu“, údajně podporovaná ještě v době nedávno minulé americkým velvyslancem Schapirem, vůči prezidentu Zemanovi, je enormní. Ti „havloidní ubožáčci“ nazývají sami sebe "českou elitou". Tyto elity, práce se štítící, ale neštítící se žádné špinavosti, ovládají různá média a ve své zuřivosti už urážejí i případné voliče M. Zemana. Označují je za hlupáky a venkovany, podobně jako označují i voliče T. Okamury, kterému, pokud nemají jiný argument, vyčítají i jeho částečně Japonský původ. Přitom ti samí lidé volili a propagovali zuřivě v minulých volbách svého „Kchárla“, cizáka, jehož cizácký rod využíval české nevolníky ještě v dobách nacistické okupace, například v pracovním táboře v Letech.

   Jsme přesvědčeni, že právě lidé z venkova a ti co jsou označováni „havloidním slizem“ za hlupáky, si uchovali zdravý rozum a prohlédli snahy pošpinit M. Zemana a odstranit jej z prezidentské pozice. V zahraničí v českých velvyslanectvích, plných stále ještě „havloidů“, byl prý vydán rekordní počet volebních lístků. Nebudou některé tyto "hlasy" ze zahraničí stejně podvodné jako byly korenspodentční hlasy v Rakousku?

   Je pravdou, že nemusíme souhlasit s veškerými názory M. Zemana v ekonomice a vnitrostátní politice, ale jako jediný kandidát na prezidentskou funkci se neklaní Západu a nedrápe se do pozadí kancléřce Merklové a dalším západním potentátům, všem těm, kteří by z naší země nejraději udělali odkladiště migrantů. Uvědomme si to!

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2662 hl.)
 
Spíše Ano (1601 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1505 hl.)
 
Spíše Ne (1827 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1614 hl.)
 
Neumím posoudit (1684 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10893
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!