Dnešní datum: 20. 04. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

BUDOU CHYBĚT UŽ JEN FUNEBRÁCI.

19. 10. 2018

   Jen pár slov k oslavám 28. října. Po celém století od vzniku Československa se totiž chystá veliká sláva. Panstvo se bude, jak je zvykem, zadarmo ládovat u stolů přeplněných všemožnými evropskými pochoutkami, a pro kmány, aby z toho také něco měli, uspořádá se "vojenská přehlídka". Zúčastní se jí kde kdo.   Vojáci, kteří při kdejakém vystoupení pochodují houfně jako středověcí zbrojnoši, budou tam i policajti, hasiči, a celý záchranný systém, včetně psů. Bude tam i technika. Předvede se několik posledních tanků, které ještě nikdo nestačil za hubičku prodat, anebo jinak zašantročit z té tisícovky tanků, kterými disponovala naše bývalá Československá armáda, když ještě byla armádou, tedy před "textilní revolucí" 1989. Jistě se objeví i předražené obrněné Pandury, které se rozbijí při nedobrždění o civilní Felicii, a nebudou tam jistě chybět ani předražené pronajaté stíhačky Gripen, se kterými můžeme bojovat jen pokud dostaneme souhlas od jejich majitele a výrobce ze Švédska.

   Na přehlídce bude k vidění jistě i nějaká další technika. My se domníváme, že by se měly přehlídky zúčastnit i funebrácké vozy. Aby to bylo kompletní. Určitě by to bylo působivé, kdyby na konci přehlídky jelo takové šestispřeží s funebráckým černo stříbrným proskleným pohřebním vozem, jaké odváželo zesnulého pana Kočku. Jistě by se hodilo až „za západní hodnoty " potáhneme na Rusa.

   Zatím je tato vojenská ukázka síly dobrá jen na potlačování vnitřních nepokojů, nikoliv na obranu vlasti. Nejsou peníze na lůžka v nemocnicích, nejsou peníze na nic, co by pomáhalo běžným lidem. A nyní se budou vyhazovat miliony na nablýskanou bídu. Kdo by chtěl vidět skutečně vojenskou přehlídku může se podívat na internetu na vojenské přehlídky Ruska, Číny, nebo Severní Koreje. Tam všude je zřejmý vzkaz nepříteli: “Jen si něco začni.” A co vzkáže ta naše … ?

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2764 hl.)
 
Spíše Ano (1668 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1567 hl.)
 
Spíše Ne (1899 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1683 hl.)
 
Neumím posoudit (1751 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11332
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!