Dnešní datum: 25. 06. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Běžte se svou "solidaritou" do háje !

07. 08. 2017

   V naší zemi jsme už na slovo " solidarita" hrubě alergičtí. Kdejaký politický či mediální žvanil má "solidarity" plnou pusu, mává s ní kolem sebe a vyřvává do světa "ještě více solidarity". Tito žvanilové jsou však solidární především sami k sobě! Kosmopolitní arogantní světoobčané, vydávající se za "elitu", se svými "chlebodárci" z nadnárodních korporací a z několika nejbohatších rodin, vytváří nadnárodní organizace, jako jsou například EU, Kjótský protokol, Světové obchodní organizace atd.    Tyto složky nátlakově používají, pod pláštíkem unifikovaných ideologií, genderismu, evropeismu, ekologismu a především ideologií " Lidských práv", a rozhodují o osudu národů bez ohledu na jejich národní zájmy. Vyvolávají rádi mezinárodní konflikty, války a přesouvají celé národy z místa na místo, z kontinentu na kontinent. Národy popouzejí proti sobě a z následného lidského utrpení jen těží ve svůj prospěch. V době, kdy USA staví proti migrantům zeď a pokoušejí se zpřísnit protimigrační politiku, obyvatelstvu EU se naopak ordinuje solidarita a ještě více solidarity s dobře živenými mladými bojovníky ze zemí muslimského vyznání.

   Připomeňme si slova prezidenta Zemana, který řekl: "Nejsou všichni muslimové teroristi, ale každý terorista byl muslim!"  Již to samo o sobě musí v nás vyvolat otázku, proč ty úporné snahy po solidaritě s ekonomickými migranty. K čemu mají proti původnímu obyvatelstvu posloužit? Mnohým lidem, pamatujících si minulý režim, se slovo solidarita také stále ještě protiví, protože obyvatelstvu sovětských satelitů kdysi bylo, stejně jako dnes obyvatelstvu EU, vtloukáno do hlavy slovo solidarita každý den. Museli jsme být solidární s Kubou, Vietnamem, Kongem, Čínou, Egyptem, Libyi, nebo Afganistánem a dalšími a dalšími státy po celém světě. Všude tam se ve jménu "solidarity" zasílaly zdarma výrobky našich továren, peníze, školili se jejich odborníci a vzdělávali zdarma jejich studenti. A také se tam zdarma stavěly výrobní závody na výrobu bižutérie, porcelánky, cukrovary, sklářské hutě a linky na výrobu obalového skla. A tyto podniky nám dneska prodávají své výrobky, protože my už své vlastní továrny nemáme.       

   Vše bylo činěno ve jménu "solidarity" a bylo to nazýváno "darem Československého lidu". A to vše pro propagaci komunistické Marx-Leninské ideologie. S našimi občany tuto hmotnou solidaritu nikdo nesdílel a nesdílí. Při povodni v roce 2002 i nám však solidaritu vyjadřovalo mnoho zemí a z USA nám dokonce zaslali celých padesát tisíc dolarů jako pomoc. Náš stát pak, při povodních v USA, tam ale velkoryse zaslal "ze solidarity" rovnou milion dolarů!

   Obyvatelé bývalého Československa a nyní i z České republiky, vždy na solidaritu, ke které je vyzývali jiní, jen a jen dopláceli a doplácí!!! Buďme solidární sami k sobě, stejně tak jak to činí jiné národy, které ještě nejsou po kuratelou NWO. Nenechme se vhánět do "solidarity" likvidující národy, buďme v tomto směru s NWO důsledně nesolidární. Nedivte se těmto našim názorům. Již jsme na slovo " solidarita" hrubě alergičtí. Ta solidarita, kterou nám vnucuje určitá část světa, je výslovným zhoubným morem. Jedinou obranou proti němu je zdravý rozum a důsledné odmítání jakýchkoliv takových direktivních akcí!

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2596 hl.)
 
Spíše Ano (1547 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1461 hl.)
 
Spíše Ne (1770 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1564 hl.)
 
Neumím posoudit (1633 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10571
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!