Dnešní datum: 28. 05. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

75. VÝROČÍ KONCE 2. SVĚTOVÉ VÁLKY JE PŘED NÁMI.

23. 04. 2020

    Vzhledem k vyhlášenému „nouzovému stavu“ bude zřejmě oslaveno jen mediálně a obáváme se, že jenom se značně „pokroucenými historickými skutečnostmi“, upravenými podle gusta Evropské unie, Ameriky a NATO. Náš nejstarší přítel z ročníku 1934 dobu potupného Protektorátu i konec války reálně prožíval, ale k tomu, aby své pravdivé vzpomínky z té doby hodil na papír, abychom to mohli dát na naši stránku, se moc neměl. Že prý, kdyby to sepsal podle pravdy, jak to prožíval, určitě by se toho někdo z čtenářů chytil a sepsul to jako nepravdy, protože jak se dnes nosí, tak od „pražáka“ se dají čekat jen lživá tvrzení. Už prý takové zkušenosti má. Ale, abychom na stránce k danému datu přece jen něco pořádného měli, doporučil nám otisknout na ní nejdůležitější části článku stejně starého pana Zeleného z Kadaně, který zveřejnila ASN. S tím, že autorovi článku dává ve všem plně za pravdu, neboť tam není ani jediné slovo, které by odporovalo tehdejším skutečnostem. A my jsme mu dali po přečtení přiloženého výpisu z trochu zkráceného článku plně za pravdu a text tedy zveřejňujeme.Text článku:

POZDRAV RUSKÉMU LIDU

Osobní vzpomínka Václava Zeleného z Kadaně (ročník 1934) na maršála Koněva

Vážení a drazí přátelé,

     jsem jedním z mála těch československých občanů, kteří si pamatují utrpení lidí po napadení našich zemí německými nacistickými fašistickými vojsky v roce 1939. Kdy v Čechách a na Moravě byl ustanoven Protektorát – poroba národa. V době vyhlášení protektorátu mi bylo 6 let. Vzpomínky jsou slabé, spíše vše znám jen z vyprávění starších a z dokumentů. Protektorát jsem prožíval maminkou, otce nám nacisté odvedli na nucené práce do německé Říše. Porážky Německa a osvobození jsme se dočkali v květnu 1945 kdy mi bylo 11 let.

     Tehdy jsme společně se sousedy poslouchali jediné rádio v naší vesnici a sledovali zprávy o povstání v Praze. Zde jsem slyšel opakovaně z rozhlasu opakované volání našich hlasatelů o pomoc Praze, A byly vysílány i v ruštině, což dnešní mediální prostředky zatajují! Radostně jsme čekali na osvobození naší země Rudou armádou. A když svoboda přišla, byli rudoarmějci zahrnováni květinami, čerstvě rozkvetlými šeříky, tančilo se na návsi. A za to vše každým rokem v květnových dnech děkuji našim osvoboditelům, Rudé armádě, 1.ukrajinskému frontu pod velením maršála I.S. Koněva.

     V dnešní době se v některých kruzích i mezi jednotlivci ale dlouhodobě projevuje propagandou USA a dalších států EU vyvolávaná protiruská nálada. Tato nenávist k Rusku se zvlášť tvrdě a neomaleně projevila nepřátelským činem zastupiteli Prahy 6 vedených starostou OÚ P-6 Ondřejem Kolářem. Od českého ministra zahraničí Petříčka, který ospravedlňoval tento zločin tím, že to není porušení smlouvy mezi Ruskou federaci a Českou republikou, je to hrubost a drzost největšího zrna. Z takového poskoka západu se mi dělá zle. Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Mária Zacharovová to odsoudila a já bych k odsudku přidal i lhostejnost – buď nevědomou, nebo vědomou, jakou projevili k tomuto zločinu naši politici v parlamentu a senátu. Já odsuzuji tento zločin zastupitelstva Prahy 6 v čele s Kolářem s vědomím toho, že v orgánech činných v trestním konání u nás dnes jen těžko – s ohledem na ideologickou podřízenost západu – lze hledat oporu.

    Vážení přátelé, oslavte 75. výročí osvobození Ruska a naší republiky. Jen vše dobré přeji i ruskému lidu. Přeji mu, aby šel jen dopředu při vytváření podmínek pro lepší a spokojenější život občanů Ruské federace. Ať žije stále živá vzpomínka na vítězství nad nacistickým Německem. Věčná sláva všem, kteří položili život za všechny z nás, kteří jsme se dneška dožili. Na nás je tyto vzpomínky předávat k paměti mladším generacím dle skutečné dějinné pravdy. Je to naše odpovědnost. Nezapomínejme na to!

Svůj dopis končím ve jménu trvalého přátelství mezi našimi národy.

                                                                                  Václav Zelený, ročník 1934

                                                                                  Kadaň, Česká republika.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3235 hl.)
 
Spíše Ano (2062 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1905 hl.)
 
Spíše Ne (2212 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1892 hl.)
 
Neumím posoudit (1889 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13195
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!