Dnešní datum: 19. 09. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

“Protektorat Böhmen und Mähren”

13. 03. 2019

   Ke dni 15 března si připomínáme 80-té výročí obsazení zbytku území Čech, Moravy, i zbytku Slezska, které nám zůstaly poté co nám byly urvány Sudety, německými hordami, vrahy 350-ti tisíc československých občanů, kteří přišli o život na popravištích, v koncentrácích, v protinacistickém odboji, i při boji s německými fašisty v armádách Anglie a Sovětského svazu.   K obsazení našeho území došlo po zradě zrádců Anglie a Francie, států, které porušily smlouvu o vzájemné pomoci s Československem a umožnily již 30. září 1938 předem německým hordám obsazení našeho pohraničí v Sudetech, ze kterých nacisté násilím vyhnali české rodiny z jejich domovů. Čeští občané byli v Sudetech i vražděni, při čemž jim velmi aktivně pomáhali Sudetští Němci, kteří se později aktivně zapojovali do Wehrmachtu a jednotek SS. Na rukou si do budoucnosti nesli utrpení a krev občanů našich zemí i Evropy. A pak byl pak vytvořen “Protektorát Čechy a Morava” a připojen k říšskému celnímu území “Říše”.

   Takovýchto "Protektorátů" v různých podobách bylo v historii mnoho, a stále jsou, i když se dnes jinak nazývají. A čím se především vyznačují? Mají především “loutkové vlády”, které plní příkazy a nařízení “Protektora”, jehož zákony jsou nadřazovány zákonům státu, který je vojensky, anebo jinak okupován. Zisky z práce obyvatelstva žijících v Protektorátu jsou převáděny do zahraničí “protektorovi”, a stejně tak zboží. Životní úroveň obyvatelstva v Protektorátu je mnohem nižší, než bývala v daném státě před obsazením. A ti, kteří zradí svou zemi a napomáhají jejímu obsazení, jsou nazýváni “kolaboranty”.

   Mládež je v takovém Protektorátu, pod záminkami zvyšování vzdělání, vedena k “společenské omezenosti”, aby byla ovladatelnější. Svoji vlastní armádu okupovaný stát mít nesmí, nahrazují ji málo početní profesionální uskupení složená z kolaborujících jedinců, která jsou nasazována Protektorem v případech nějakých nepokojů proti místnímu obyvatelstvu. Odpůrci protektorátu jsou kriminalizováni a souzeni, a jak soudy, tak policie, prokuratura, jsou obsazovány protektorátním úřadem. Obyvatelé protektorátu jsou svazováni sítí protektorátních zákonů a je jim krok za krokem ubírána svoboda tak dlouho, až se z nich stávají otroci. Nastává to, co popsal George Orwell ve svém románu “1984“ o životě otroka ...

   Je mezi námi ještě dost těch, kteří prožili náš “Protektorat Böhmen und Mähren” a dobře si ty časy pamatují. Ale obáváme se, že těm se nedostane sluchu a ti mladší, ke kterým se dostanou o dobách protektorátních jenom omezené, nebo dokonce zkreslené informace, špinavou realitu těch tehdejších protektorátních časů nepochopí …

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2874 hl.)
 
Spíše Ano (1750 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1628 hl.)
 
Spíše Ne (1966 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1726 hl.)
 
Neumím posoudit (1791 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11735
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!