Dnešní datum: 05. 06. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 1186 nalezených)

NENÍ ORGANIZACE, JAKO ORGANIZACE !

31. 08. 2015

   Slýcháváme jak rodiče, když se někdy mezi sebou baví a přijde řeč na skauta, říkávají : „Já vám nevím co ten náš kluk v tom skautu vidí. Jen schůzují a v tom jsou stejní jako bejvávali pionýři a svazáci. A sem tam jdou na nějaký ten výlet s neznámým cílem, a co tam dělali to se nikdy doma nedozvíme. A o co jim tam jde ? Samé tajnosti, to u pionýrů nebylo. A když přijdou domů každou volnou chvíli něco kutí a v nějakém deníku něco vypisují, místo aby se šli proběhnout někam ven a doma nepřekáželi.“ 


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

KOMERČNÍ STRAŠIDLO

31. 08. 2015

   Jaké strašidlo ? Ta už se najdou jen ve starých pohádkách a bájích. Stejně vzácně jako bájní hrdinové a vlastenectví. Správný titulek by spíše měl být “Komerční duch.” A to je zcela jiného, strašlivě nebezpečného. Houba dřevomorka je proti tomu holé nic. To ten “komerční duch”, kterého nějaký zvrhlý vyčůránek vypustil do světa jak džina z kouzelné lahvice, ten než se člověk naděje dokáže pošlapat a zničit všechny ideály, na nichž bylo postaveno něco co dobré bylo a k prospěchu všech mířilo. Než se kdo naděje  zmizí to vniveč.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

O imigraci jinak

31. 08. 2015

Převzato Od Národní demokracie ! 

Autor: Milan Glaser | Publikováno 21.8.2015  

Zaujal nás článek jezuity Milana Glasera z české redakce Radio Vatikán, který je již delší dobu znám svým racionálním přístupem k mnohým procesům duchovním, potažmo politickým.

Křesťanská povinnost pomáhat člověku, který se ocitl v nouzi, nijak nebrání racionálnímu pohledu na fenomén zvýšeného přílivu imigrantů na starý kontinent. Nejde o jev spontánní, jak naznačuje většina sdělovacích prostředků, které ovšem nikdy neukazují příčiny či důsledky dění, o kterém informují, nýbrž pouze se snaží do něj vtáhnout, aniž by měl člověk možnost samostatně se tázat a přemýšlet.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Zdravý prezidentův rozum

05. 08. 2015

PŘETISKUJEME ... ZDRAVÝ ROZUM MÁ UŽ JEN PREZIDENT

Z blogu Radomíra DOLANSKÉHO - blogy I-dnes 4.8.2015

   Pobláznění sluníčkáři, ohýbací hřbety z povolání, politicky korektní lháři a další „odborníci“ tohoto druhu jsou naprosto konsternováni neslýchaným postojem Miloše Zemana. Řekl totiž pravdu, kterou sdílí s většinou občanů ČR!

   Vše se točí kolem ilegálního obsazování Evropy. Místo naprosto logické ochrany vnějších hranic Evropské unie se zachraňují desetitisíce ekonomických uprchlíků a rádoby vůdci v Bruselu neustále rokují, jak pomoci africkým či asijským zlatokopům. Evropa zcela popírá vlastní zákony a z ilegálního překročení hranic vytváří humanitární pomoc.


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

MULTIKULTY – PLNÉ PULTY !

29. 07. 2015

   Zatímco tady u nás jsme všemi možnými způsoby vládou i medii přesvědčováni, že “multikulturalismus” je přímo zázračným řešením všech problémů které nám přináší nová doba,  valná část našich spoluobčanů už nevěří vládě, že bude brát ohled na jejich mínění. Naše vláda to už pomalu opravdu přijímá jako jediné řešení. Ale ukazuje se, že jinde ve světě na to mají někteří vládní činitelé názor zcela odlišný. Ale bohužel k takovým informacím se naše veřejnost dostává jen vzácně. Zkusme to následující citací napravit. 


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

SUPI SE SLÉTAJÍ

29. 07. 2015

   Nejenom ti opeření!  Ale i ti, kteří v lidské podobě zůstávali lidem skryti v ústraní, vyčkávajíc na chvíli kdy jejich budoucí oběť začne pod tlakem “nadháněčů” dodělávat. Těmi supy jsou světoví “věřitelé”, zastoupení velkými bankovními domy, a vybranou obětí je zbídačelé Řecko. Ta země, jejíž občané ještě za poslední světové války dokázali (po vzoru svých dávných předků, spartského krále Leonida a pouhé tisícovky jeho hrdinných bojovníků v bitvě proti Peršanům u Thermopyl), v partyzánských bojích odolávat soustřednému tlaku německého Wehrmachtu. Ta byla západními politickými pleticháři dohnána téměř ke krachu a nyní se na ni slétají hejna oněch “lidských supů”. Posuďte sami ze zprávy Jiřího Maxona, kterou si vám dovolíme zde citovat:


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ČÍM VĚTŠÍ HOVADO, TÍM VĚTŠÍ TETOVÁNÍ

09. 07. 2015

Text, který nám zaslal jeden z našich čtenářů.

   Tato slova se běžně užívala v dobách nedávno minulých a patřila především potetovaným lidem vracejícím se z kriminálu. Ale i v kriminálu byli tito potetovaní lidé považováni v hierarchii vězňů za duševně jednoduší. Zajímalo mne, proč se dnes nechávají lidé tak často tetovat, aniž by prošli vězením. A zjistil jsem, že se až na pár výjimek dnešní potetovaní lidé kterých jsem se dotazoval proč se nechali tetovat, tak moc od svých potetovaných předchůdců neliší. Na moji otázku proč se nechali hrdí nositelé tetování tetovat, odpovídali mi slovy: "Líbí se mi to ... z nudy ... chci zdůraznit svoji osobnost ... chci dokázat že snesu bolest." Ale nejčastěji jsem slyšel odpověď, že to nosí "celebrity" a je to moderní. Je zřejmé, že pokud by si například některá mediálně známá "celebrita" na hlavu přilepila lejno a prohlásila, že je to na západě moderní, jistě by našla mnoho následovníků, kteří by se předháněli kdo má na hlavě to lejno větší. 


Číst více... | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

VRCHOL SAMETOVÉ REVOLUCE

09. 07. 2015

Bude vrcholem sametové revoluce návrat železné opony, krále Šumavy, hraničních zátarasů a pohraniční stráže…?

 Blog Břetislav Olšera - Publikováno 26.6.2015 ve "Svobodných novinách bez cenzury"     

    Vláda má jasno; Česko při pádu Schengenu dokáže své hranice uzavřít; po technické stránce určitě. Policie je v pozoru; v případě ohrožení republiky bude Schengen na vážkách. Připravuje se vše i legislativně. Tvrdí Milan Chovanec.

   Vše, co bylo ještě před čtvrt stoletím v rámci sametu proti lidským právům, se změnilo k horšímu; zásadní úkol ve stavění nových plotů z ostnatých drátů a vysokých zdí plyne z příkazů EU. Proto staví 175 kilometrů a čtyři metry vysokou zeď Maďaři na hranicích se Srbskem, aby zabránili přílivu několik set tisíc běženců. Řecko a Bulharsko nechce a ani nemůže být pozadu; na hranicích s Tureckem se totiž tísní další desetitisíce běženců z Afriky a Blízkého východu, sofistikovaná stovky kilometrů dlouhá zeď již stojí na hranicích v Saúdské Arábii proti teroristům Islámského státu.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Islandská revoluce: Příběh, který nelze umlčet

09. 07. 2015

Publikováno ve "Svobodných novinách bez cenzury."7.7.2015     

   Z médií víme, že nám Island nadělil krizi v roce 2008. Že britské banky na Islandu přišly o peníze. Islanďané však našli a potrestali viníky. A ukázali lidem nejen v Evropě a Americe, co mají dělat. Islanďané si zemi vyčistili, zbytek světa má šanci…

   V roce 2000 byl Island pohádkovou zemí, ideální pro život. S nízkou nezaměstnaností, vysokým HDP a minimální kriminalitou. Pouhých 320.000 obyvatel vytvářelo hrubý domácí produkt ve výši 13 miliard dolarů.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Putin se netrefil

07. 07. 2015

Nemáte tak docela pravdu,  pane prezidente Putine!               

   Na jedné ze svých tiskových konferencí prezident Putin, na otázku novinářů zda bude Rusko přijímat na své území utečence z Arabských zemí a Afriky, prohlásil: “Pokud se národy Evropy rozhodly spáchat sebevraždu přijímáním přistěhovalců z Arabských a Afrických zemí na své území - je to jejich věc. My to dělat nebudeme.

   Pane prezidente Putine, nemáte tak docela pravdu. Národy Evropy nechtějí páchat sebevraždu a nepřejí si muslimské a Africké imigranty na svém území. Národy Evropy jsou do toho zatahovány a nuceny! Sebevražda z donucení, jak jste to nazval vy, pane prezidente Putine, není opravdovou sebevraždou. Je to skutečná vražda, pane prezidente! Skryté vyvražďování evropských národů ! 


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Parazité a trojští koně

15. 06. 2015

NÁSLEDUJÍCÍ PŘEJÍMÁME ZE STRÁNKY "NÁRODNÍ DEMOKRACIE"

Autor: Alena Drvotová | Publikováno 12.6.2015   

TV pořad (11.6. 2015) "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou byl "velmi výživný" a tak pro ty, kteří se nedívali, doporučujeme link záznamu:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/

 K pořadu paní Drvotová dodává:

   To že podporu imigrantům podporuje parazit na hezké pozici ředitele „Centra pro integraci cizinců o.p.s.“ Vladislav Günter, chápu. Zajisté za takovou „smysluplnou a potřebnou činnost“ pobírá vysoce nadprůměrné peníze a jezdí si k tématu tlachat po světě. Za mé daně.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Dopis z neznáma

01. 06. 2015

   Pošta nám chodí po Internetu různá. Od přátel a i od mnohých nám neznámých čtenářů jsou to povětšinou souhlasné připomínky k našim článkům, ale samozřejmě i nějaké ty nesouhlasné. Ale to, co nám došlo nyní, zcela vybočilo někam jinam. Není to ani kritika, ani pochvala, je to jakýsi "nerudovský fejeton", naladěný podle současnosti. A protože jsme se při jeho čtení vcelku dobře bavili, když jsme si v průběhu četby v duchu ten popisovaný děj představovali, rozhodli jsme se jej zde zveřejnit tak jak to přišlo. Ať se pobaví i naši čtenáři.

                                     Národní prosperita.  


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kdo neskáče, není “IN”.

25. 05. 2015

   Skončilo mistrovství světa v hokeji /neslavně/, zmizely z obličejů fanoušků a fanynek našeho mužstva šminky tvaru české vlajky, zmizely české vlajky zmizely z aut a lidé, kteří na povel skákali jako smyslu zbavení, křičíc kdo neskáče není Čech, se již k češství nehlásí. Českou vlajku pohodili někam na dno skříně. Našli si čas i peníze a cestovali i přes celou republiku a zaplatili nemalé vstupné na utkání. Ale tito lidé nemají čas ani peníze na cestu, pokud se jedná o podporu a vyjádření protestu proti jejich dalšímu zbídačování a omezování osobní svobody. Z uřvaných „vlastenců“ se rázem stává „mlčící většina“.

   Jak je ubohé takovéto "vlastenectví". Jak ubozí a povrchní to jsou lidé. Skutečné vlastenectví a národní hrdost je již bohužel dlouho zapadlá v temných bažinách "Pravdy a lásky". A ti nejhorší, cizím zájmům sloužící lidé, co jich Český národ má, se usilovně snaží, aby vlastenectví a národní hrdost zůstaly na věky v zapomenutí. K tomuto účelu zneužívají i školství, které záměrně vytváří z mladých lidí nevědomé konzumenty zrůdné ideologie NWO. Nikdy bychom nevěřili, že se podaří zničit v tak krátké době v lidech veškeré naděje, které do pádu komunismu vkládali. Nikdy bychom nevěřili, že opravdové vlastenectví a národní hrdost česká bude pronásledována naším státem. Ale stalo se. Media i politici se v tomto směru mohou přetrhnout.

   Policejní odposlechy bývalého premiéra Nečase a jeho nynější manželky nám jen dokazují, jací ubožáci nás vedou. Říká se, že lidé mají takovou vládu, jakou si zaslouží. Pokud je toto přísloví skutečně pravdivé, pak vše nasvědčuje, že jsme opravdu už jen pouhými otroky, schopnými hlásit se  ke svému národu jenom při sportovním utkání. Naši předkům z nás muselo být na zvracení.                

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

NAŘEDIT A BUDOU ŠLAPAT PODLE NAŠICH NOT

18. 05. 2015

    To co je titulkem tohoto textu, to se asi už nevyvratitelně stalo krédem vládců Evropské unie a tvůrců Nového světového řádu. Se zemí postavenou na pevných národních základech se nedá tak lehko manipulovat. Ale u již "naředěných národů" je to jiné. Tam, kde již je společenská celistvost narušena, již se vždy najde nějaká ta část společnosti, která do jejího života začne vnášet rozbroje a problémy. A s takovým národnostně narušeným celkem si někdo z mocnějších snadno poradí a umravní jej podle svého gusta. Stačí mu přece “koupit si” rozhodující část politické “elity” a je to doma 


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

OVLÁDÁ LIDSKOU SPOLEČNOST NĚJAKÝ "GEN TOTALITY" ?

18. 05. 2015

   Přitom jak sledujeme s přáteli lidskou společnost a její vývoj, v poslední době stále častěji narážíme u jistých skupin společnosti na určité symptomy, které nás upozorňují na možnost existence jakéhosi specifického genu, určujícího styl základního chování jeho nositelů. A o jaké symptomy jde ? Jsou to především projevy někdy až nezřízené touhy po moci nad jinými lidmi. Touha po hromadění a získávání majetků třeba i nepříliš čistými způsoby. Chorobná závist provázená nenávistí ke všem vyznávačům jiného způsobu života a jiné morálky ! Pro  zjednodušení jsme si tento gen nazvali ....... "genem totality". Neboť právě všude tam kde totalita opětovně začíná vystrkovat růžky, a tam kde se již zase znovu zakořenila, narážíme na uvedené symptomy houfně a to zejména u těch lidí, kteří dnes naši společnost ovládají a řídí.  


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3854 hl.)
 
Spíše Ano (2531 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2363 hl.)
 
Spíše Ne (2674 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2303 hl.)
 
Neumím posoudit (2484 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16209
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!