Dnešní datum: 05. 06. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 1186 nalezených)

ZAMASKOVANÝ GLOBALISMUS

14. 01. 2019

   Keňský ekonomický expert James Shikwati (35) tvrdí, že pomoc Africe více škodí, než pomáhá. V časopise “Der Spiegel” se postavil proti rozvojové pomoci Africe takto:  “Proboha, přestaňte prosím vás s tou pomocí!

   Rozvinuté země Západu potřebují odstranit hlad a chudobu. Ta globalizační pomoc ničí náš kontinent již 40 let. Chtějí-li průmyslové země Afričanům opravdu pomoci, pak by měli konečně zastavit tu příšernou pomoc. Země, do nichž plyne nejvíce rozvojové pomoci, jsou v současnosti v nejhorším stavu. Navzdory miliardám, které byly nality do Afriky, zůstává kontinent stále chudý.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Estébáci a práskači vyhynuli?

14. 01. 2019

   Státní bezpečnost “StB” - jako “stěžejní režimová organizace” - se už podle všeho definitivně ztratila v propadlišti dějin a zanechala nám tu jen hrstku odhalených “bývalých agentů”, kteří jsou nyní samozřejmě pro média nesmírně lákavým soustem. A k tomu navíc skrytý houfek “bývalých nomenklaturních kádrů”, kterým se v čase “sametového blouznění” prozíravě podařilo vybudovat solidní neprůstřelné krycí legendy pro další budoucnost, aby se mohli bezpečně a výhodně začlenit do ekonomické oblasti. Ale po “práskačích”, jaké jsme znali “z časů protektorátních i totalitních”, jako by se zem slehla. Vždyť co by ti také hledali v zemi kde “pravda a láska” vítězila nad všemi nešvary?


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZNIČÍ NÁM NAŠE STARÉ TRADICE?

13. 12. 2018

   Především díky novodobým ideovým tlakům Evropské unie, pro kterou jsou naše staré tradice překážkou “na cestě do lepší budoucnosti” natolik, že se už snaží působit podle své modernistické ideologie i na naše děcka. Pro které podle nich není už vhodný náš starý sv.Mikuláš s Andělem a čertem a samozřejmě hlavně Ježíšek [které chtěli už naši předlistopadoví komunisté nahradit “dědou Mrázem” a po roce´89 jejich nástupci amerikánským “Santou”]. Ale i na takové “podřadnější postavy”, jako je ze sněhu uplácaný sněhulák, by měly děti zapomenout. Teď přece by měly stavět rakety k východu mířící, anebo něco tomu podobného.


Číst více... | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

LIDÉ BDĚTE, NEBLBNĚTE

12. 12. 2018

   K parafrázi známého “fučíkovského hesla” v titulku nás vyprovokovala mediální přestřelka mezi prezidentem a ředitelem “Bezpečnostní informační služby” (BIS), která se strhla poté co tato utajovaná služba v médiích zveřejnila část své roční zprávy, samozřejmě jen tu “veřejně přístupnou”. Pan prezident, v reakci na tuto zprávu, namísto toho aby našim civilním rozvědčíkům [neboť máme přece ještě lovce špiónů i v rámci armády] uznale v médiích poklepal na ramena za to jak se činí při odhalování nějakých ruských či čínských “James Bondů”, nad nimi pohrdavě nadzvedl obočí a přidal pár drsných slov. Což okamžitě vytočilo ředitele BIS natolik, že si musel “vypustit páru” důrazným mediálním prohlášením o tom jak si jeho služba i on sám zaslouží uznání nejen prezidenta, ale i celé veřejnosti, neboť přece už letos rozkryla nemalou špiónskou konspirační skupinu. A důrazně ujišťoval veřejnost, že se ale nemusí po této stránce ničeho obávat, neboť BIS bdí!                                               


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

POLITICKÁ DŘEVOMORKA ÚTOČÍ

29. 11. 2018

   Dřevomorka odjakživa vyvolávala zlé sny muzejním restaurátorům historického mobiliáře, ale že se začne zažírat i do oblasti politické, je pro nás novinkou. Ale mnohé naznačuje, že i politická oblast je již jistým „specifickým druhem dřevomorky“ také skrytě infikována. Hned jakmile se do vlády prospěchářsky a promyšleně nastěhovali “experti” sociální demokracie, začaly se vyskytovat pochybnosti o jejich upřímné snaze státotvorně přispět k uklidnění rozhárané situace při „sestavování/nesestavování“ řádné vlády vedené vrcholným představitelem “Hnutí ANO”. 


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

JAK PORAZIT RUSKO

29. 11. 2018

   „Ale proč?“ ptá se jeden z našich čtenářů v dopise který doputoval do naší schránky. A dodává: „Přes veškeré úsilí v mediální válce, přes uvalené sankce a permanentní vyrábění Ruské hrozby, začíná varianta přímého vojenského střetu. Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace a nyní už zbývá odhodit masky a burcovat ve jménu hodnot národy do boje.“ 


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

NEŽÁDOUCÍ OTÁZKY ?

21. 11. 2018

   V jednom dopise, který k nám doputoval, jsme našli množství otázek zabývajících se problematikou života naší země v tzv. “předlistopadovém období, bez odpovědí ! Už jsme to málem odložili, když jsme si vzpomněli, že nám před nějakým čase došel od kohosi textový nástin článku, který se zabýval právě těmi nezodpověděnými problémy, uvedenými v těch nezodpověděných  otázkách onoho dopisu. I napadlo nás, že spojením obou dopisů dvou neznámých autorů dostaneme text hodný zveřejnění, Tak jsme to zkusili a ono to vyšlo. Zde to máte.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ČEKÁ NÁS OSUD FRANCOUZSKÉ KOLONIE ?

14. 11. 2018

   I když tomu v naší zemi asi málokdo bude věřit, ještě dnes v 21. století existuje na Zemi už po 165 let klasická kolonie závislá na jiném zcela vzdáleném území. Je jím “Nová Kaledonie”, ostrovní státeček v Tichém oceánu, který zabrali v roce 1853 na Napoleonův rozkaz francouzští dobyvatelé, aby na něm vytvořili trestaneckou kolonii. S chodem času pak na tato ostrovní území přicházeli ve velkých počtech francouzští kolonizátoři a po letech zcela početně převýšili původní obyvatelstvo melanéských Kanaků. A Nová Kaledonie se stala, i přes obrovskou vzdálenost, nedílnou součástí evropské Francie.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

VYSTUPME Z OSN

08. 11. 2018

5. 11. 2018 18:57:20

   Pod uvedeným titulkem vám předkládáme na naší stránce zamyšlení pana Mgr. Petra Hanniga, předsedy “Rozumných” nad posláním a působností OSN, která je prakticky nejvyšším světovým orgánem sdružujícím významné zástupce 193 zemí světa. Ve svém blogu pan Petr Hannig napsal:

   “Včera jsem se na veřejném slyšení analytika Zdeňka Chytry, žijícího v Německu, seznámil s dvěma pakty z dílny OSN. Bylo mi z nich špatně. Jsem někdy “vlasteneckou frontou” označován, pokud jde o vystoupení z EU, za příliš umírněného. Pokládám se totiž nejenom za vlastence – zemského patriota ČR, ale též za Evropana. Myslím si, že EU, zvláště v této době kdy ve Francii vítězí “Národní sdružení” (Rassemblement national) Marine Le Pen nad “La République en Marche” Emannuela Macrona, kdy v Itálii preference Legy Matea Salviniho strmě rostou, kdy v Polsku “PiS” neztrácí ani v dalších volbách své voliče, kdy v Německu rostou preference “AfD”, kdy se Rakousko Sebastiana Kurze probudilo a razantně vystoupilo proti globálním paktům OSN, kdy Viktor Orbán proti všem, zachraňuje to, co je pro Evropu posledních staletí signifikantní, prostě v této době vystupovat z EU by nebylo šťastné. I my musíme se svou troškou do mlýna posílit návrat zdravého rozumu do Evropy, aby nezhynula šílenými nápady globalistů.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

HISTORICKÁ REŠERŠE NP

08. 11. 2018

   Díky internetu k nám doputovala ze sítí informace, která nás nejen překvapila, ale především zaujala. Takže, i když se později zjistí, že to byl „hoax“, text přece jen zveřejňujeme. A každý ať si to přebere sám. NÁRODNÍ PROSPERITA

*  *  *

PŘEVZATÁ INFORMACE: Teprve před několika lety se mohla širší veřejnost ve veřejných sdělovacích prostředcích dozvědět, že existuje něco, co je nazýváno “Kalergiho plánem” jehož základem je prapodivná vizionářská “pan-evropská” idea, mířící ke genocidě evropských národů pomocí míšení ras. Že je to zhoubně nakažlivá pa-filosofie, kterou začínají šířit některá ultrapravicová extremistická uskupení. Ale v širší veřejnosti jen málokdo dodnes vůbec ví, kdo byl nějaký Kalergi. Že to byl člověk, který plánoval a programoval “zničující genocidu všech evropských národů”. A stejně tak je pramálo těch, kteří vědí, co je podstatou uvedeného “Plánu”.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PRAVDA SE DÁ ŘÍCI I JEDNODUŠE

08. 11. 2018

Nejen komunistický režim byl příšerný, ale i doba německé okupace.

Ivan David - 3.11.2018 - jak to zveřejnily “První zprávy”.

   "Po skončení slavnostního udílení státních vyznamenání prezidentem ČR u příležitosti 100. výročí vzniku Československa vysílala ČT předtočený rozhovor s prezidentem a premiérem ČR. Dávno jsem neviděl nic tak trapného," svěřil se svým poznatkem Ivan David. "Asi se málo otužuji koupáním v mainstreamu", pokračoval. Pořad moderovala Světlana Vitovská. Otázky, které oběma kladla měly demonstrovat její loajalitu k bojovníkům proti Miloši Zemanovi a Andreji Babišovi. Měly je dostat do defenzivy, aby přiznali, že jsou nedostatečně protiruští a antikomunističtí. O obou je všeobecně známo, že mají k Rusku nikoli nenávistný, ale racionální postoj, oba byli v KSČ, Miloš Zeman byl v roce 1969 vyloučen, protože se neohnul, a Andrej Babiš zahodil po roce 1989 legitimaci, která mu byla přítěží," konstatoval David v komentáři nazvaném “Koncentrovaná trapnost”. 


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

TRADICE ? ZRUŠIT, ŠKODÍ UNII !

29. 10. 2018

   Tak opět tu budeme mít Vánoce. Ale Západ bdí a už to jede. Nový vítr, proudící k nám z mocenského centra Evropské unie, již nepřináší jenom “politické a ekonomické instrukce EU” jako doposud, ale už se snaží, za aktivní pomoci tuzemských  mediálních pletichářů, teď rozehnat a vytěsnit z našich myslí i naše staré “společenské a národní tradice”. A pro to je čas předvánoční obzvláště výhodný. Je to čas v kterém se právě staré vžité “tradice klidu a míru” v lidech po celoročním shonu probouzejí, což jsou přece chvíle kdy se dá proti tradicím nejúčelněji zasáhnout.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

SOUČASNOST PODLE SPISOVATELKY

29. 10. 2018

   Názory disidentky a chartistky, spisovatelky Lenky Procházkové na současnost nechávají oficiální média většinou bez povšimnutí, i když v nich často zaznívají tvrdé pravdy, které mnohým politikům příliš nevoní. Ale podle našeho názoru její slova velmi výstižně ukazují naši současnost bez přikrašlování reality a proto jsme se rozhodli z nich nejdůležitější pasáže zveřejnit na naší stránce,


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

NEODBYTNÝ, NEBO NENAHRADITELNÝ ?

23. 10. 2018

   Kdysi se o neodbytných lidech říkávalo „drží se jak lejno košile“, nebo také „dveřmi jej vyhodíš, oknem vleze zpátky.“ Dnes, v návaznosti na šrumec, který nám po nějaký čas poznamenával jmenování nového koaličního kandidáta pro funkci ministra zahraničí, se nám potvrdilo, že ta přísloví platí dodnes. Jen nám ta nová doba to první přísloví trochu zmodernizovala, takže dnes by po inovaci mohlo lidem, v návaznosti na reálnou situaci, sdělovat „Drží se toho jako Poche koryta“.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3854 hl.)
 
Spíše Ano (2531 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2363 hl.)
 
Spíše Ne (2674 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2303 hl.)
 
Neumím posoudit (2484 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16209
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!