Dnešní datum: 25. 02. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 936 nalezených)

Kdyby lidé v roce 89 věděli ...

25. 09. 2017

pověsili by disidenty na lampy
21. ZÁŘÍ 2017 - Petr Hampl v PL
Češi jsou národem, který přišel s požadavkem svobody projevu už v roce 1420 a který raději čelil vyhlazovací válce, než by se vzdal ideálu svobody projevu,“ upozorňuje sociolog Petr Hampl. Současně ale říká, že když tradiční strany hovoří o svobodě, je tím myšlena pouze možnost korporací přeměnit lidi na své otroky. Hampl upozorňuje, že jsme přeceňovali nebezpečí komunismu, a podceňovali nebezpečí havlismu. „Myslím, že třeba Václav Klaus ten problém viděl celou dobu. Jenže říci v 90. letech, že havlovští intelektuálové představují větší hrozbu než komunistické mafie, to bylo nemyslitelné,“ uvedl Hampl.


Číst více... | Počet komentářů: 17 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Stanislav Křeček v Parlamentních listech 21.9.2017

25. 09. 2017

PL: Určitá část české společnosti stále poměřuje dnešní život tím, jak se jí žilo před listopadem 89. Zejména lidé nad 50 let upozorňují na jevy jako korupce, nemožnost vymoci právo či bezpečnost. Dle sociologů na ně spíše dolehla nejistota v zaměstnání, zejména kolem ekonomické krize, zadluženost a exekuce, nízké mzdy či výdaje spojené s výchovou dětí. Kde je původ toho, že mnozí lidé mimo Prahu nepovažují tento režim za svůj?


Číst více... | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Bude odchod z EU a NATO realitou?

08. 09. 2017

   Představa, že volení zástupci lidu, poslanci, senátoři, vládní úředníci, dělají vše nejlepší pro blaho vlastních lidí a kultury, je doslova a do písmene iluzí! Političtí vůdci a zdebilizované masy, včetně mládeže, utvořily kooperující systém dekadence mravního rozkladu a humanitního šovinismu. Za dané situace a v přímém ohrožení vlastního státu, rodin a sociálně kulturního prostředí, jsou politické elity rakovinou a zhoubným nádorem. Představa, že tito lidé jsou schopni adekvátní reakce a tvrdé obrany zájmu vlastních lidí je mimo realitu. Je nepřijatelné, aby nám nadále vládli lidé, kteří nenávidí vlastní kulturu a svou vlast!


Číst více... | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

SLOVA MÍŘÍCÍ K SENIORŮM

04. 09. 2017

Toto si mezi sebou rozesílá 3 miliony důchodců, kteří by v ČR mohli rozhodnout volby! Budete zírat:

   *Jsme troubové, že si necháme líbit to, co se tady děje, „jsou nás 3 miliony důchodců, kteří by mohli rozhodnout volby“. Proč to nezkusit? V každých příštích volbách volme stranu, která slíbí, že:

– bude odpovědně postupovat v řešení imigračního procesu (nulová tolerance) ne kam vítr tam plášť, a brát vážně názory občanů

– okamžitě „rekonstruuje“ Českou televizi (buďto zrušením našich poplatků a výměnou 80% pracovníků, pokud je to neprůchodné, pak zruší ČT zcela.) Jsou televize, které i bez dotací 7 miliard ročně umí pracovat nezávisle

– okamžitě začne řešit a urychleně dořeší otázku cikánů v naši zemi (nic nemožného – jen zabezpečí, že se k cikánům začne stát chovat tak, jako k ostatním občanům, tečka)

– okamžitě zruší bez náhrady všechny „neziskové organizace“ v naši zemi, stát získá okamžitě desítky miliard ….


Číst více... | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Fakta o "koncentráku" v Letech.

04. 09. 2017

   Ve skutečnosti jde o pracovní tábor, což je veřejně známé. Přesto se tato pravda bude stále zkreslovat. Cui bono? Byl to tábor pro ty, kterým se nechtělo pracovat, proto zde silně převažovala tato entita. Nedopouštím se trestného činu, píšu-li nekorektní pravdu o této entitě? Vím však, že tento totalitní zákon, který neměli ani komunisté, se připravuje. 


Číst více... | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

NENÍ ZVONĚNÍ JAKO ZVONĚNÍ

04. 09. 2017

Před časem napsal jeden občan – Jiří Očenášek – na internetu ve svém článku následující slova:         

   Když v listopadu 1989 nadšené davy zvonily klíči, všichni tvrdili, že je to zvon svobody. Kdyby tehdy někdo špitnul, že tam slyší i první tóny umíráčku, tak by ho dav něžně ušlapal.

   V roce 1918 měla Československá republika svou modlu T.G.Masaryka. V roce 1989 si našla další ikonu, Václava Havla. Dnes už jen pán Bůh ví, co v jeho projevech a činech byla romantická vize a co záměrná lež. Nebo vizionářská lež, či lživá vize. Každému z té doby zůstalo v paměti něco jiného.


Číst více... | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

KLAUS VYHMÁTL PRAVOU PODSTATU

04. 09. 2017

   Bez přehánění je možné mluvit o válce v Evropě. O tom je bývalý český prezident Václav Klaus přesvědčen.  Podle něj na jedné straně konfliktu stojí svoboda, demokracie a tradiční rodina, a na té straně druhé jakási politická korektnost, multikulturalismus, nebo šéfka německé vlády Angela Merkelová (CDU).


Číst více... | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Stanou se volby referendem o setrvání ČR v EU?

28. 08. 2017

   Podzimní parlamentní volby a následné prezidentské rozhodnou o dalším směřování České republiky v rámci Evropské unie. Budeme následovat Velkou Británii, nebo opustíme myšlenku dosavadní vzájemné spolupráce států V4 vůči Bruselu, a přidáme se tak k premiérovi Slovenské republiky, který se k překvapení mnohých přihlásil k tzv. jádru EU a upřednostnil tím spolupráci Bratislavy s Berlínem a Paříží na úkor zemí Visegrádu? Dají voliči přednost neustále omílané ekonomické prosperitě, nebo suverenitě země? Dosáhnout obojího za současné krize Evropské unie možné není.


Číst více... | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

NAČTENO A DOPLNĚNO

25. 08. 2017

Paní V. Vítová z Aliance národních sil v jednom ze svých textů napsala:

   "Podle statistických údajů přechod západoevropských zemí na euro představoval v těchto zemích zvýšení cen v průměru o 40 %. V tzv. východoevropských pak o 50 %. Vážně to chceme dopustit?

   Momentální premiér B. Sobotka plánuje připoutat Českou republiku více k eurozóně. A to navzdory mínění většiny obyvatel. V podstatě si bere Českou republiku jako rukojmí. Na závěr svého mandátu totiž chce vláda pod jeho vedením požádat, aby mohl být český ministr financí přítomen na jednání svých kolegů ze zemí platících eurem. Cílem je, aby měla ČR možnost udržet se mezi tzv. tvrdým jádrem EU.


Číst více... | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

VAŽTE SI SVOBODY PROJEVU V ČESKÉ REPUBLICE!

25. 08. 2017

18. 8. 2017 - M.Neveselý - CFP |

   Nedávno proběhla v knihkupectví u Barviče na České v Brně autogramiáda Elišky Haškové – Coolidge, na kterou jsem se šel podívat. Podle Čechoameričanky, která zamlada pracovala na sekretariátu 5 US prezidentů, napsala o tom knihu. V USA je za takové knihy kriminál a nikdo si nedovolí vydávat protimuslimské, protiuprchlické a protiislámské knihy, které jsou u nás běžně neomezeně k dostání. Je tam trestné kritizovat negry a proto byl Obama absolutně nekritizovatelný. A kdo volil Trumpa (ona ano), tak ho navenek musí odsuzovat a nehlásit se k němu, aby třeba nepřišel o místo.


Číst více... | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

NEONACISTÉ V USA

25. 08. 2017

   Vše, co se nyní promítá v mediích okolo situace rozbouřené americké společnosti na jihu USA, ukazuje na to, že se tam některá občanská uskupení pokoušejí o zmanipulování historie a druhé uskupení, opačně orientované, se snaží v tom těm prvním zabránit. A co že se to tam děje konkrétně? Silně levicově orientovaní bílí extrémisté spolu s americkou obdobou evropské Antify a s částí barevné populace se se nejen pouhými protestními akcemi, ale i přímo aktivními činy, pokoušejí zdiskreditovat jisté části americké historie obviňováním z rasových zločinností. Trnem v oku jim byl zejména konfederační generál Robert E. Lee a jeho posmrtné oslavné sochy, z nichž jednu v Baltimoru zdemolovali, stejně jako Památník padlých konfederačních vojáků v Mound Royal Avenue v jižanském státu Maryland.


Číst více... | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

"To se mě/nás netýká."

25. 08. 2017

   Často slyšíme při rozhovoru podobné odpovědi mluví-li se například o migrantech, nebo o nebezpečí likvidace národů i celé rasy. "To se mě netýká, nás netýká", nebo "co můžeme dělat" a doprovází to pokrčení ramen. Většinou se jedná o lidi neinformované anebo přesvědčené o tom, že když se nebudou do ničeho plést, že vše zlé se jim samým vyhne. 


Číst více... | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

19. SRPEN 2017 | BENJAMIN KURAS |

25. 08. 2017

Ztráta národní paměti je poměrně přesný popis procesu, kterým dnes procházejí všechny země Evropské unie. Ztráta národní paměti je také jeden z předpokladů potřebných k tomu, aby se národ přestal bránit. Zároveň s historickou pamětí totiž ztrácí k obraně motivaci a důvod. Národ bez historické paměti tradičních hodnot, které by mu dodávaly sebevědomí ztrácí občanskou soudržnost potřebnou k udržení pravidel demokratické hry a právního státu. Jakmile ztratíme vědomí, což znamená být Francouzem, Britem, nebo Čechem, přestáváme trvat na tom, že stojí za to čímsi konkrétním zůstávat a v tradicích pokračovat. Stáváme se tvárným manipulovatelným stádem ovcí, kterému se dá říkat jakkoliv, třeba Evropané.

---------------------------

Dovětek NP : "otčino má, ty jsi jak zdraví, jen ten tě cení, kdo tě ztratil !" Adam Mickiewicz


Počet komentářů: 20 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Srpen 1968 očima dnešních ideologů.

20. 08. 2017

   Historici Tomek a Pejčoch prý zpřesnili ve své publikaci počty zemřelých Čechů a Slováků od 21. srpna 1968 po obsazení Československa vojsky Varšavského paktu, do roku 1990. Mezi 21. srpnem 1968 a říjnem 1968 mělo při obsazení Československa zemřít 137 lidí, z nichž mělo být téměř 50 zastřeleno. Nezpochybňuji ani počty zemřelých občanů Československa za 22 let pobytu cizích vojáků, kterých bylo celkem ke čtyřem stům, ale zásadně nesouhlasím s ideologicky zabarvenou informací poplatnou nynější protiruské hysterii.


Číst více... | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PŘILETĚLO K NÁM ZE SÍTĚ

20. 08. 2017

   Byly to otázky nepřímo požadující objasnění, vztahující se zpětně k dnes neustále pomlouvaným a odsuzovaným kádrům „předlistopadovým“.

   A vzhledem k tomu, že ten materiál důsledně zahrnuje téměř všechny oblasti života státu, rozhodli jsme se to zde pro naše příznivce a čtenáře zveřejnit.


Číst více... | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3137 hl.)
 
Spíše Ano (1983 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1832 hl.)
 
Spíše Ne (2141 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1832 hl.)
 
Neumím posoudit (1845 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 12770
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!